Fiskaro paslaugos

Manipuliatoriaus/fiskaro nuomos paslaugos dažniausiai naudojamos:

  • Kai reikalingas nestandartinio dydžio, gabaritinių krovinių pakrovimas, iškrovimas bei transportavimas.
  • Kai neįmanoma atlikti pakrovimo ar iškrovimo darbų nesinaudojant jokia sunkiąją technika, ypatingai sunkiai prieinamose vietose, esant tvorai, sienai ar kitiems objektams.
  • Fiskaro nuoma taip pat dažnai reikalinga didelių technikos prietaisų pervežimui, tokių kaip, žemės ūkio technikos įranga, generatoriai ar staklės.
  • Pervežant didelius kiekius smulkesnių bei stambesnių daiktų, medžiagų ar objektų, tokių kaip: trinkelės, plytos briketai, medienos ar metalo gaminiai, mobilūs nameliai, pirtys, garažai ar statybinės atliekos.

fiskaro nuomos kaina

Kiek kainuoja fiskaro nuoma?

Fiskaro nuomos kaina priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių, tokių kaip krovimo bei montavimo darbų trukmė ar transportavimo atstumas, todėl kaina yra indiviuali kiekvienam atvejui. Kartais gali būti sunku tiksliai įvertinti mūsų siūlomų fiskaro paslaugų kainą, todėl, nes galutinę sumą gali nulemti tam tikri nenumatyti veiksniai, pavyzdžiui, kelių mokesčiai transportuojant krovinį, maršruto specifika ar iškilusios problemos dėl krovinio pakėlimo.

Suprantame, kad prieš įsigyjant paslaugą, vienas iš svarbiausių paslaugų suteikimo aspektų yra žinoti gaunamos paslaugos kainą, todėl esame pateikę fiksuotas fiskaro nuomos kainas, priklausomai nuo pasirinkto fiskaro dydžio, kurios leidžia suprasti ir orientuotis teikiamų fiskaro paslaugų kainose.

Fiskaro nuomos bei manipuliatoriaus paslaugų kainos skaičiuojamos pagal valandinį įkainį ir priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės, t.y fiskaro dydžio, paslaugų teikimo laiko bei reikiamo transportuoti krovinį atstumo.

Valandinius fiskaro nuomos įkainius galite matyti žemiau:

Abiejų mūsų siūlomų fiskarų, tiek mažesnio modelio IVECO 180E23 + HIAB 160, tiek didesnio fiskaro SCANIA R340 + HMF 1820 valandinis krovimo bei montavimo darbo užmokestis – 50€/val., o krovinio gabenimo kaina – 2,60€/km. Taip pat taikoma minimali fiskaro užsakymo kaina, pirmajam fiskarui minimali užsakymo suma 140€, o didesniajam fiskarui taikoma 130€ minimali užsakymo suma. PVM į kainą neįskaičiuotas.

Taip pat, siūlome fiskaro paslaugas negabaritiniams kroviniams iki 10 tonų. Šio fiskaro valandinis krovimo darbų užmokestis yra 70€, o krovinio gabenimas 4€/km. PVM į kainą neįskaičiuotas, o leidimą vežti negabaritinį krovinį apmoka užsakovas.

Fiskaro nuomos kaina

Garažo krovimo darbų valandinis darbo užmokestis 60€, o pervežimas 3,5€ už kiekvieną kilometrą. Jei krovinys yra 3,5 metrų ar didesnio pločio, tokiems kroviniams privaloma palyda. Palydos kaina 35€/val ir 1€/km. Leidimų kaina priklauso nuo maršruto, krovinio svorio bei matmenų, tačiau leidimus vežti negabaritinį krovinį apmoka užsakovas. PVM į kainą neįskaičiuota.

Taip pat teikiame garažo paruošimo darbus, išpjovimai skardoje – 30€, veržlių su kilpomis montavimas – 50€, garažo turinio perkraustymas 50€ per valandą ir užsakymas privalo būti bent 2 valandų trukmės, garažo ardymo bei demontavimo darbai – 50€/val bei minimalus 2 valandų užsakymas. PVM į kainą neįskaičiuotas.

Paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir Vilniaus apskrityje. Taip pat galime suteikti paslaugas bei į kitus miestus, tuo atveju kai transportavimo maršrute vienas iš taškų yra Vilnius arba jo apskritis. Jei norite sužinoti, kiek tiksliai Jums kainuos fiskaro nuoma Vilniuje ar jo apylinkėse, susisiekite su mumis – pateiksime tikslų kainos skaičiavimą. Atsiųsti užklausą dėl fiskaro nuomos kainos galite pasinaudodami kainininku mūsų internetiniame puslapyje, ten įvesdami savo kontaktinius duomenis: elektroninio pašto adresą bei telefono numerį, ir nurodydami vietą iš kur reikia pakrauti, bei vietą į kur transportuoti jūsų krovinį. Taip pat galite susisiekti parašydami elektroninį laišką mums el. paštu – info@atila.lt arba susisiekti telefonu +370 643 99994.

Fiskaro nuomos kaina.
Siųskite užklausą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!