Fiskaro nuomos ir kitų paslaugų teikimas Vilniuje

Atila.lt tai patyrusi įmonė, teikianti aukštos kokybės įvairias krovimo, iškrovimo bei transportavimo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus apylinkėse, su mūsų turimų fiskarų, arba kitaip vadinamų manipuliatorių pagalba. Teikdami paslaugas pasirūpiname išskirtiniu dėmesiu kiekvienam klientui bei užduotims, kurias klientas nori įvykdyti, operatyviai ir atsakingai atlikdami krovinio gabenimo darbus.

Bendradarbiaudami su mumis, galite būti tikri, kad gausite aukštos kokybės patikimą įrangą už priimtiną kainą, todėl, nes prieš atliekant bet kurį užsakymą, mes patikriname techniką, kad užtikrintume saugią technikos būklę, todėl dėka mūsų teikiamų paslaugų, galėsite įvykdyti įvairias krovimo, iškrovimo, montavimo bei transportavimo paslaugas.

fiskaro paslaugos Vilniuje

Fiskaro paslaugos Vilniuje

Vienas svarbiausių Atila.lt maršruto planavimo prioritetų – saugumas, ypač vežant negabaritinius krovinius. Kreipdamiesi į mūsų komandą, jūs pasirenkate ne tik patikimas, laiku atliekamas, bet ir saugias paslaugas.

Visais atvejais, ar tai būtų transportavimo, krovimo ar iškrovimo darbai – skiriame itin didelį dėmesį krovinio vientisumo išsaugojimui ir žmonių, kurie susiję su transportavimo, montavimo, krovimo bei iškrovimo paslaugomis, saugumui. Atila.lt manipuliatoriai – fiskarai – aprūpinti funkcionaliais tvirtinimais, kurie suteikia puikią galimybę transportuoti įvairius, tiek sunkiasvorius, gabaritinius ir nestandartinio dydžio krovinius.

Pasirinkdami mus, galite būti tikri, kad mes užtikrinsime, bet kokių krovinių, įskaitant trapių ar birių krovinių saugumą ir transportavimo be jokių pažeidimų. Fiskaro paslaugos Vilniuje. Iš anksto išnagrinėjame kelionės maršrutą, numatome galimas papildomas kliūtis: tiltus, tunelius, viadukus bei kitas sunkiai pravažiuojamas vietas.

Fiskaro nuoma Vilniuje

O su jūsų pagalba, pateikiant kaip įmanoma daugiau informacijos, galėsime parinkti tinkamiausią techniką jūsų kroviniams pervežti, nes atsižvelgsime į jūsų krovinio parametrus, transporto priemonės talpą, strėlės aukštį, todėl esame pasiruošę suteikti šias paslaugas:

  • Krovos darbai

Teikiame įvairiausių krovinių, pakrovimo ir iškrovimo paslaugas, nepriklausomai nuo krovinio gabaritų, dydžio ir svorio.

  • Transportavimas

Krovinių transportavimo paslaugos. Padėsime transportuoti bet kokio tipo krovinius, techniką ar medžiagas ir išspręsime bet kokius krovinio gabenimo iššūkius.

Fiskaro paslaugos Vilniuje

  • Statybinės technikos pervežimas

Suteiksime paslaugas pervežant įvairią sunkiąją techniką į jums reikiamą vietą. Transportuojame gabaritinius, negabaritinius, itin sunkius bei nestandartinio dydžio krovinius.

  • Montavimas

Siūlome ne tik pervežimo, tačiau ir įvairias montavimo paslaugas, ypatingai tuomet, kai reikia sumontuoti sunkias statybines medžiagas, kurios be fiskaro pagalbos negali būti sumontuotos.

  • Garažų pervežimas

Teikiame garažų pervežimo paslaugas, o esant reikalui taip pat galime suteikti garažo paruošimo darbus: perkraustymą, ardymą bei demontavimą.

  • Kilpų montavimas

Transportuojant metalinį garažą yra privalomi tvirtinimo elementai, todėl teikiame pjovimo, gręžimo ir kilpų montavimo paslaugas pervežant metalinius garažus. Paslaugų kaina priklauso nuo garažo pakėlimo būdo, sudėtingumo ir naudojamų įrankių. Fiskaro paslaugos Vilniuje.

  • Atliekų šalinimas

Siūlome atliekų šalinimo paslaugas. Į šiukšlių surinkimo punktus išvežame į didmaišius sukrautas šiukšles. Iš ankšto galime pristatyti didmaišius, o kai atliekos sukrautos ir paruoštos išvežimui, atsiusime savo transporto priemonę šiukšlėms pakrauti ir pašalinti.

Nesate tikri kokių paslaugų jums reikia, ar turite klausimų dėl mūsų teikiamų paslaugų? Susisiekite su mumis el. paštu – info@atila.lt arba telefonu +370 6535 6535. Individualiai peržvelgsime jūsų situaciją ir įvertinsime kokia paslauga labiausiai atitinka jūsų užduoties įgyvendinimą.

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!