Užklausa

Garažų pervežimas

Garažų pervežimas.

Transportuojame metalinius garažus

 • Išmatavimai: plotis iki 3,5m – ilgis iki 6m – aukštis iki 3m – svoris iki 2t.

 • Esant poreikiui už atskirą kainą sumontuojame tvirtinimo elementus.

 • Gauname reikalingus leidimus, esant reikalui suteikiame palydą.

 

 

Garažų pervežimas.


garazu pervezimasgarazu pervezimasgarazu pervezimas

Kainos

 • Pasikrovimas 25€+PVM

 • Pervežimas 2,6€+PVM už 1KM

 • Išsikrovimas 25€+PVM

 • Palyda (reikalinga pervežant garažus nuo 3,1m iki 4m pločio) 30€+PVM per valandą.

 • Leidimų kaina priklauso nuo maršruto Kaina apie 20€

 • Tvirtinimo kablių montavimas 50€ +PVM

$ Minimali garažo pervežimo kaina 120€

 

Garažų pervežimas. Kokie manipuliatoriaus nuomos privalumai?

Išsinuomavę manipuliatorių fiskarą, jūs išsilaisvinate nuo papildomų rūpesčių:

 • pirmiausia, norint įvaldyti tokią techniką, reikia įgyti papildomą kategoriją, o tai reiškia: baigti specialius mokamus kursus.
 • visų antra, eksploatavimo išlaidos didelės: detalės, kuras, serviso paslaugos ir t.t.

Taigi, tiems, kurie sukūrėte savo verslą ir planuojate sustiprinti savo pozicijas rinkoje, dirbate stabiliai ir jums reikalinga technika tik vienkartiniam panaudojimui, tuomet nuomos paslauga bus pats tinkamiausias spendimas.

Kokias garantijas gaunate?

Pirmiausia, jūs pasirenkate ne tik patikimas, bet ir saugias paslaugas. Bet kokiu atveju, ar tai būtų pervežimo, ar krovos darbai – pagrindinis dėmesys skiriamas krovinio vientisumo išsaugojimui ir žmonių, kurie netiesiogiai susiję su transportavimo, krovimo, iškrovimo paslaugomis, saugumui. Manipuliatoriai – fiskarai aprūpinti funkcionaliais tvirtinimais, kurie suteikia puikią galimybę transportuoti prekes. Tad jūs būsite tikri, kad bet kokie kroviniai, įskaitant trapius, tame tarpe stiklo gaminius, bus pristatyti saugiai ir be pažeidimų.Transportavimo metu atsižvelgiama į individualius krovinio parametrus, transporto priemonės talpą, strėlės aukštį.

Kokiais atvejais jums gali prireikti manipuliatoriaus fiskaro?

Šiandien manipuliatoriai – fiskarai vis dažniau naudojami tiek pramoniniame sektoriuje, tiek ir asmeniniams poreikiams: tai didelė pagalba, išsiskirianti patogumu bei prieinama kaina, tiek mažaaukštėje statyboje, tiek transportuojant krovinius.

Nedvejodami rinkitės šią techniką, jei norite transportuoti įvairiausios paskirties įrangą bei krovinius: statybines medžiagas, medieną, stakles, baldus, reklaminius skydus, buitinę techniką, cisternas, pirtis, stiklą arba jeigu jus domina garažų pervežimai.

Tikriausiai supratote, kad užduočių sąrašas, kur dar galima pritaikyti manipuliatorių, nuolat auga. O toliau – viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

*Garažų standartai: Smolensko (3.20×5.40m), Kibirkšties (3x5m, 3x6m) , Kaliningrado (3.40×5.50m) , Leningrado (2.85×5.60m), Klaipėdos (3.40×5.60m)  

 

Turite klausimų? Susisiekite!

Mes pasiruošę atsakyti

Kontaktai
Mūsų draugai