UŽKLAUSA

  Garažų pervežimas

  GARAŽŲ PERVEŽIMAS VILNIUJE

  Transportuojame metalinius garažus
  IŠMATAVIMAI:

  • PLOTIS IKI 4M
  • ILGIS IKI 6M
  • AUKŠTIS IKI 3M
  • SVORIS IKI 2T

  Esant poreikiui už atskirą kainą sumontuojame
  tvirtinimo elementus.
  Gauname reikalingus leidimus, esant reikalui
  suteikiame palydą.

  Susisiekiti galite telefonu 8 6535 6535
  Garažų pervežimas
  Garažų pervežimas

  GARAŽŲ PERVEŽIMO KAINA

  • Pasikrovimas 25€+PVM
  • Pervežimas 2,5€+PVM už 1KM
  • Išsikrovimas 25€+PVM
  • Palyda 30€+PVM per valandą
  • Leidimų kaina priklauso nuo maršruto
  • Kėlimo angų pjovimas 25€ +PVM
  • Tvirtinimo kablių montavimas nuo 50€ +PVM
  • Minimali garažo pervežimo kaina 130€ +PVM

  Garažų pervežimas. Kokie manipuliatoriaus nuomos privalumai?

  Išsinuomavę manipuliatorių fiskarą, jūs išsilaisvinate nuo papildomų rūpesčių:

    • pirmiausia, norint įvaldyti tokią techniką, reikia įgyti papildomą kategoriją, o tai reiškia: baigti specialius mokamus kursus.
    • visų antra, eksploatavimo išlaidos didelės: detalės, kuras, serviso paslaugos ir t.t.

  Taigi, tiems, kurie sukūrėte savo verslą ir planuojate sustiprinti savo pozicijas rinkoje, dirbate stabiliai ir jums reikalinga technika tik vienkartiniam panaudojimui, tuomet nuomos paslauga bus pats tinkamiausias spendimas.

  Kokias garantijas gaunate?

  Pirmiausia, jūs pasirenkate ne tik patikimas, bet ir saugias paslaugas. Bet kokiu atveju, ar tai būtų pervežimo, ar krovos darbai – pagrindinis dėmesys skiriamas krovinio vientisumo išsaugojimui ir žmonių, kurie netiesiogiai susiję su transportavimo, krovimo, iškrovimo paslaugomis, saugumui. Manipuliatoriai – fiskarai aprūpinti funkcionaliais tvirtinimais, kurie suteikia puikią galimybę transportuoti prekes. Tad jūs būsite tikri, kad bet kokie kroviniai, įskaitant trapius, tame tarpe stiklo gaminius, bus pristatyti saugiai ir be pažeidimų.Transportavimo metu atsižvelgiama į individualius krovinio parametrus, transporto priemonės talpą, strėlės aukštį.

  Kokiais atvejais jums gali prireikti manipuliatoriaus fiskaro?

  Šiandien manipuliatoriai – fiskarai vis dažniau naudojami tiek pramoniniame sektoriuje, tiek ir asmeniniams poreikiams: tai didelė pagalba, išsiskirianti patogumu bei prieinama kaina, tiek mažaaukštėje statyboje, tiek transportuojant krovinius.

  Nedvejodami rinkitės šią techniką, jei norite transportuoti įvairiausios paskirties įrangą bei krovinius: statybines medžiagas, medieną, stakles, baldus, reklaminius skydus, buitinę techniką, cisternas, pirtis, stiklą arba jeigu jus domina garažų pervežimas.

  Tikriausiai supratote, kad užduočių sąrašas, kur dar galima pritaikyti manipuliatorių, nuolat auga. O toliau – viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

  Metaliniai garažai, būna pačių įvairiausių standartų, vieni gaminti gamyklose pagal vieną šabloną, o kiti rankų darbo. Pastarieji yra patys sudėtingiausi, kadangi dažnai būna suvyrinami iš nestandartinių metalo lakštų ir storo metalo. Dėl to kyla problemos įvertinant jų svorį ir fiskaro kėlimo galimybes.

  Šiandieną garažai rado savo vieta statybų aikštelėse. Mūsų draugais statybininkai suprato, kad garažas kainuoja pigiau, o atlieką tą pačią funkciją kaip ir konteineris arba sandėliukas.

  *Garažų pervežimas jų standartai: Smolensko (3.20×5.40m), Kibirkšties (3x5m, 3x6m) , Kaliningrado (3.40×5.50m) , Leningrado (2.85×5.60m), Klaipėdos (3.40×5.60m)

   

  Turite klausimų? Susisiekite!

  Mes pasiruošę atsakyti

  Kontaktai
  Mūsų draugai

  unohub

  Call Now ButtonSKAMBINTI