Garažų pervežimas Vilniuje

Transportuojame metalinius garažus
IŠMATAVIMAI:

 • PLOTIS IKI 4M
 • ILGIS IKI 6M
 • AUKŠTIS IKI 3M
 • SVORIS IKI 2T

Esant poreikiui už atskirą kainą sumontuojame
tvirtinimo elementus.
Gauname reikalingus leidimus, esant reikalui
suteikiame palydą.

Turite papildomų klausimų ar norite užsisakyti mūsų paslaugas?

+370 643 99994

garažų pervežimas

garazu pervezimo kainos

GARAŽŲ PERVEŽIMO KAINA

 • Pasikrovimas 50€ + PVM
 • Pervežimas 4€ + PVM už 1km
 • Išsikrovimas 50€ + PVM
 • Palyda 40€ + PVM per valandą
 • Leidimų kaina priklauso nuo maršruto
 • Stogo skardos pjovimas 25€ + PVM
 • Tvirtinimo kablių montavimas nuo 50€ + PVM
 • Minimali garažo pervežimo kaina 150€ + PVM
8 6535 6535

Garažų pervežimas. Kokie manipuliatoriaus nuomos privalumai?

Išsinuomavę manipuliatorių fiskarą, jūs išsilaisvinate nuo papildomų rūpesčių:

 • pirmiausia, norint įvaldyti tokią techniką, reikia įgyti papildomą kategoriją, o tai reiškia: baigti specialius mokamus kursus.
 • visų antra, eksploatavimo išlaidos didelės: detalės, kuras, serviso paslaugos ir t.t.

Taigi, tiems, kurie sukūrėte savo verslą ir planuojate sustiprinti savo pozicijas rinkoje, dirbate stabiliai ir jums reikalinga technika tik vienkartiniam panaudojimui, tuomet nuomos paslauga bus pats tinkamiausias spendimas.

Garažų pervežimas Vilniuje

Kokias garantijas gaunate?

Pirmiausia, jūs pasirenkate ne tik patikimas, bet ir saugias paslaugas. Bet kokiu atveju, ar tai būtų pervežimo, ar krovos darbai – pagrindinis dėmesys skiriamas krovinio vientisumo išsaugojimui ir žmonių, kurie netiesiogiai susiję su transportavimo, krovimo, iškrovimo paslaugomis, saugumui. Manipuliatoriai – fiskarai aprūpinti funkcionaliais tvirtinimais, kurie suteikia puikią galimybę transportuoti prekes. Tad jūs būsite tikri, kad bet kokie kroviniai, įskaitant trapius, tame tarpe stiklo gaminius, bus pristatyti saugiai ir be pažeidimų. Transportavimo metu atsižvelgiama į individualius krovinio parametrus, transporto priemonės talpą, strėlės aukštį. Garažų pervežimas.

Kokiais atvejais jums gali prireikti manipuliatoriaus fiskaro?

Šiandien manipuliatoriai – fiskarai vis dažniau naudojami tiek pramoniniame sektoriuje, tiek ir asmeniniams poreikiams: tai didelė pagalba, išsiskirianti patogumu bei prieinama kaina, tiek mažaaukštėje statyboje, tiek transportuojant krovinius.

Nedvejodami rinkitės šią techniką, jei norite transportuoti įvairiausios paskirties įrangą bei krovinius: statybines medžiagas, medieną, stakles, baldus, reklaminius skydus, buitinę techniką, cisternas, pirtis, stiklą arba jeigu jus domina garažų pervežimas.

Tikriausiai supratote, kad užduočių sąrašas, kur dar galima pritaikyti manipuliatorių, nuolat auga. O toliau – viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

Metaliniai garažai, būna pačių įvairiausių standartų, vieni gaminti gamyklose pagal vieną šabloną, o kiti rankų darbo. Pastarieji yra patys sudėtingiausi, kadangi dažnai būna suvirinami iš nestandartinių metalo lakštų ir storo metalo. Dėl to kyla problemos įvertinant jų svorį ir fiskaro kėlimo galimybes.

Šiandieną garažai rado savo vieta statybų aikštelėse. Mūsų draugais statybininkai suprato, kad garažas kainuoja pigiau, o atlieką tą pačią funkciją kaip ir konteineris arba sandėliukas.

Garažų pervežimas jų standartai: Smolensko (3.20×5.40m), Kibirkšties (3x5m, 3x6m), Kaliningrado (3.40×5.50m), Leningrado (2.85×5.60m), Klaipėdos (3.40×5.60m).

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

  Siųskite užklausą ir mes susisieksime!