TRANSPORTUOJAME NEGABARITINIUS KROVINIUS

 • PLOTIS IKI 5M
 • ILGIS IKI 8M
 • AUKŠTIS IKI 4M
 • SVORIS IKI 10T

Organizuojame pakrovimo ir iškrovimo darbus.
Gauname reikalingus leidimus, esant reikalui suteikiame palydą.
Negabaritiniais kroviniais laikomi kroviniai kurių plotis viršija 2,55m.
O sąstato aukštis viršija 4 metrus.

Turite papildomų klausimų ar norite užsisakyti mūsų paslaugas?

+370 643 99994

negabaritinių krovinių pervežimas

PERVEŽIMO KAINOS

Krovimo darbai 70€ + PVM per valandą

Pervežimas 4€ + PVM už 1KM

Palyda 40€ + PVM per valandą (reikalinga pervežant krovinius nuo 3,5m pločio)

Leidimų kaina priklauso nuo maršruto, krovinio svorio ir matmenų

Minimali negabaritinio krovinio pervežimo kaina 150€+PVM

Negabaritinių krovinių pervežimas

Pasirūpiname negabaritinių krovinių transportavimui būtinais leidimais. Vežami kroviniai yra apdrausti vežėjo civilinės atsakomybės (CMR) draudimu. Krovinius pervežame visoje Lietuvoje.

Negabaritinių krovinių pervežimas – sudėtingas procesas, reikalaujantis specialios technikos, įrangos, palydos, leidimų, išankstinių susitarimų ir žinių. Negabaritinis (sunkiasvoris) krovinys – tai krovinys, kurio matmenys ar svoris yra didesni negu maksimalūs leidžiami dydžiai, nustatyti šalyse, per kurių teritorijas negabaritinis krovinys yra pervežamas.
Negabaritinių krovinių transportavimas reglamentuojamas negabaritinių ir labai sunkių krovinių pervežimo taisyklėse, kurios gali skirtis, priklausomai nuo šalies, kurios teritorijoje gabenamas krovinys.

Negabaritinių krovinių pervežimas – tai nestandartinių išmatavimų padėklų bei krovinių, kuriems reikalinga speciali technika, transportavimo sprendimai.

Tokių krovinių pervežimo procese svarbiausia yra saugumas bei pervežimo taisyklės. Kiekvienam nestandartinių išmatavimų kroviniui yra taikomos tam tikros įstatymų nurodytos pervežimo taisyklės, kurių privalu laikytis. Mes žinome visus reikalavimus bei nurodymus, todėl nestandartinių krovinių pervežimas įvyks saugiai bei tvarkingai.

Negabaritinių krovinių pervežimas Lietuvoje ir / ar kitose šalyse reikalauja specifinių žinių, apimančių nestandartinių krovinių gabenimą reglamentuojančius teisės aktus, kelių eismo taisyklių šalyse, per kurias krovinys keliauja, žinojimą, negabaritiniams kroviniams taikomas pakavimo taisykles ir daug kitų. Jei norite užtikrinti, kad Jūsų negabaritinių krovinių pervežimas bus sklandus, išvengiant nenumatytų niuansų ar dėl nežinojimo kylančių problemų, tuomet Jums verta pasitikėti Atila.lt komanda. Garantuojame geriausią nestandartinių krovinių pervežimo patirtį, atsakingumą ir paslaugas Vilniuje konkurencinga kaina. Rinkdamiesi partnerį gabenti negabaritiniams kroviniams vertinkite ne tik patikimumą (kad ir koks jis svarbus) ar juo labiau žemos kainos kriterijų, bet drauge ir solidų specializuotų žinių bei patirties bagažą. Būtent pastarieji leis efektyviai prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių, ekstra situacijų, nenumatytų nesklandumų bei garantuoti aukštą paslaugų lygį.

Negabaritinių krovinių pervežimas

Ilgametė patirtis logistikos sektoriuje, speciali negabaritiniams kroviniams gabenti pritaikyta technika, atsakinga ir profesionali komanda, preciziškas požiūris į transporto priemonių techninę būklę, kruopštus, iki smulkmenų suderintas planavimo procesas, saugumo ir operatyvumo dermė, skrupulingai apgalvotas gabenimas – visa tai gausite bendradarbiaudami su mumis!

Svarbu!

Teikiant užklausą dėl krovinio pervežimo nurodykite tikslius krovinio matmenis (ilgį, plotį, aukštį ir svorį), pasikrovimo/išsikrovimo adresus.

Atviromis platformomis transportuojame gabaritinius ir didžiagabaričius (negabaritinius), sunkiasvorius, nestandartinių dydžių krovinius:

 • Garažus, namukus, pirtis, kioskus, paviljonus
 • Pramonės įrengimus
 • Gelžbetonio gaminius
 • Metalo konstrukcijas
 • Statybinius vagonėlius
 • Kempingus ir kt.
Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

  Siųskite užklausą ir mes susisieksime!