Fizinio ar juridinio asmens užsakančio paslaugas atsakomybė

Asmuo užsakantis paslaugas arba jo atstovas privalo užtikrinti sąlygas saugiai, be kliūčių privažiuoti prie pasikrovimo ir išsikrovimo vietų. Galimos kliūtys yra: pastatai, konstrukcijos, tvoros, barikados, kitos transporto priemonės, blokai, bortai, akmenys, gyvūnai, augmenija – medžiai, krūmai ir kitos kliūtys blokuojančios arba galinčios pažeisti transporto priemonę, krovinį ar kitų asmenų turtą.

Jeigu kelio danga nėra tinkama ir saugi, o kliūčių pašalinti nėra galimybės transporto priemonė gali užklimpti, nuslysti ar nuvirsti asmuo užsakantis transporto paslaugą privalo surasti kitą saugią ir tinkamą iškrovimo vietą.

Jeigu transporto priemonė užklimpo dėl netinkamos kelio dangos, arba atsiradusių kliūčių, asmuo užsakantis paslaugas savo lėšomis organizuoja evakuaciją.

Keliant ir transportuojant metalinius garažus ir namukus. Asmuo užsakantis paslaugas privalo užtikrinti, kad metalinis garažas būtų vientisas, jo jungiamosios dalys būtų pakankamai tvirtos, gebančios išlaikyti kėlimo kranu ir transportavimo apkrovas. Garažas turi būti atlaisvintas nuo pagrindo nes keliant gali būti sugadintas. Garažo ir namukų stogo šlaitas turi būti paruoštas ir apsaugotas nuo kėlimo stropų sukeliamo spaudimo. Už sugadintą apdailą ir stogo šlaitus kai jie tinkamai nebuvo paruošti krovimui ir transportavimui vežėjas neatsako.

Transportavimo paslauga skaitoma užbaigta, kai krovinys yra saugiai iškrautas ir transporto priemonė neturi kliūčių palikti išsikrovimo vietą. Visas papildomai sugaištas laikas skirtas, prastovai, laukimui ir evakuacijai yra apmokamas paslaugas užsakiusio asmens arba jo atstovo pagal mūsų tinklapyje pateiktus įkainius.

 

Atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai: grynais arba pavedimu iš karto po paslaugos suteikimo arba apmokant išankstinę sąskaitą.

Atidėjimas taikomas tik pasirašius ilgalaikę paslaugų teikimo sutartį, atsižvelgiant į kliento kredito istoriją ir paslaugų pirkimo kiekį.

Jeigu paslaugos užsakovas dėl kažkokių aplinkybių atsisako iš anksto apmokėtų ir sutartų paslaugų ir prašo gražinti pinigus, gražiname tik 50% nuo apmokėtos išankstinės sąskaitos ir 0% nuo sumokėto avanso. Arba  suderinamas naujas paslaugos atlikimo laikas, tai galioja tik tuo atveju jeigu apie paslaugos atšaukimą paslaugos užsakovas informuoja laiku, tai yra iki paslaugos vykdymo pradžios.

 

Transporto paslaugas teikiančios įmonės atsakomybė

Transporto paslaugų tiekėjas įsipareigoja, pagal susitarimą, laiku ir saugiai užtvirtinti, transportuoti, pakrauti, iškrauti krovinį, jeigu tai padaryti įmanoma. Už prarastą arba sugadintą krovinį atsakomybę neša vežėjas. Išskyrus atvejus kai krovinio transportuoti arba kelti nesugadinus nėra galimybės ir klientas yra apie tai informuotas.