PARDUODAME – SUPERKAME – ATVEŽAME IR IŠVEŽAME PRODUKCIJĄ:

SMĖLIS – ŽVYRAS – SKALDA – JUODŽEMIS – AKMENYS – ŽVIRGŽDAS

KAINOS

SAVIVARČIO NUOMA

Be produktyvios ir šiuolaikiškos įrangos neišsiverčia nei viena ūkio šaka. Kaip pavyzdys: komunalinės paslaugos, žemės ūkis, pramonė ir statyba negalėtų susitvarkyti be krovininio sunkvežimio – savivarčio.

Juodžemiui, skaldai, smėliui, plytoms, žvyrui, statybinėms šiukšlėms ir kitų krovinių gabenimui tai tinkamiausia ir praktiškiausia transporto rūšis.

Savivarčio pagrindinis privalumas – automatinė iškrovimo funkcija. Tokia sistema žymiai supaprastina krovos procedūrą, sumažindama jos laiką ir išlaidas dėl papildomų įrenginių ir personalo. Todėl nenuostabu, kad savivarčiai yra tokie populiarūs tarp krovinių vežėjų, o sunkvežimių nuoma turi didžiulę paklausą.

Didelę dalį krovinių, pervežamų savivarčiais, užima statybinės medžiagos, pvz.: smėlis, smulkintas akmuo ir kt. Ir savivarčio nuoma, būtent tokiais atvejais – normalus reiškinys. Galų gale, greita iškrovimo galimybė leidžia išlaikyti nustatytą statybos darbų grafiką, nesigilinant į antraeilių užduočių sprendimą. Todėl sunkvežimių nauda šiuo atveju yra akivaizdi. Be to, savivarčio nuoma statybų metu labai praverčia išvežant šiukšles, kurių dideli kiekiai susidaro statybų aikštelėse.

Savivarčio paslaugos nepakeičiamos valant gatves nuo sniego ar šiukšlių, transportuojant medžiagas, kurioms nebaisūs krovos darbai (pvz.: akmenys, rąstai, lentos). Žemės ūkyje savivarčiai padeda sėjos darbuose, pristatydami sėklas į laukus, o po kurio laiko išveždami produkciją į perdirbimo arba pardavimo vietą.

Savivarčiai gali būti naudojami tiek krovinių pervežimui Vilniaus mieste, tiek ir ilgesniais atstumais į kitus miestus.

ATILA.LT

Savivarčio nuoma viena iš Atila.lt įmonės teikiamų paslaugų. Ši technika nepakeičiama tiek tarp fizinių asmenų, tiek tarp organizacijų, kurioms reikia įrangos, galinčios transportuoti didelį kiekį krovinių. Pateiksime keletą priežasčių, kodėl verta išsinuomoti sunkvežimį mūsų kompanijoje:

  • klientui nereikės išleisti krūvos pinigų savivarčio Daug pigiau ir patogiau naudoti nuomojamą techniką;
  • įrangos techninę priežiūrą atlieka nuomotojas, kas taip pat žymiai sutaupo kliento finansus;
  • sunkvežimio nuoma su vairuotoju nereikalauja papildomai samdyti darbuotojų;
  • nuomos sąnaudos daug pigesnės nei perkant sunkvežimį, kas leidžia efektyviau skirti pinigus verslo plėtrai;
  • nuomotojas atsakingai laikosi visų sutarties sąlygų įgyvendinimas Savivartis į objektą bus pristatytas griežtai nurodytu laiku;
  • patyrę vairuotojai, turintys ilgametę darbo patirtį, greitai ir efektyviai atliks visus manevrus, susijusius su reikiamo darbo pobūdžiu;
  • patikimumas ir atlikto darbo kokybė jau seniai yra pagrindinis mūsų įmonės principas.

Kaip išsinuomoti savivartį

Jei jūs nusprendėte užsisakyti atitinkamą paslaugą, kreipkitės pagalbos į mūsų įmonės vadybininkus. Kompetentingi specialistai dės visas pastangas, pasiūlydami klientams priimtinas bendradarbiavimo sąlygas ir apgalvotus sprendimus. Sunkvežimių nuoma yra viena pagrindinių įmonės veiklos sričių. Verta asmeniškai tuo įsitikinti. Atila.lt vadybininkai siūlo palankias sąlygas ir prieinamas kainas. Susisiekite su įmone.

Visą reikalingą informaciją galite sužinoti paskambinę  nurodytais numeriais.

https://www.vlatransa.lt/savivarcio-nuoma

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!