Remontuojate, statote ar paprasčiausiai atsinaujinate, ko pasekoje dėl to prisikaupė didelis kiekis įvairių šiukšlių? Siūlome jums savo paslaugas – išvešime įvairias šiukšles iš jūsų namų, garažo, sodybos ar kitos teritorijos kuriose susikaupė didelis kiekis atliekų.

Nesvarbu ar tai būtų statybinės atliekos likusios po statybų, seni, jums nereikalingi baldai nusprendus atsinaujinti, ar susikaupę daiktai, kuriuos galvojote dar panaudosiantys, tačiau supratote, kad jie tik bereikalingai užima vietą ir galite nesirūpinti kaip, kur ir kada atsikratyti nereikalingų šiukšlių, bei susikaupusių atliekų, nes siūlome jums profesionalias paslaugas.

+370 643 99994

Šiukšlių išvežimas

Nežinote kur dėti susikaupusias šiukšles ir įvairias atliekas likusias po vykusių statybų, remonto ar galbūt paprasto švarinimosi darbų? Galite nesirūpinti kaip atliekos turi būti sutvarkytos ir kur jos turi būti išvežtos. Mes greitai ir operatyviai suteiksime šiukšlių išvežimo paslaugas bei pasirūpinsime, kad įvairios atliekos būtų išvežtos į atitinkamas šiukšlių priėmimo vietas, užtikrinant atliekų tvarkymą bei rūšiavimą.

Niekaip nesutalpinate didelių gabaritų atliekų į savo automobilį? O galbūt susikaupusios atliekos nėra pačios švariausios ir nenorite gadinti bei eikvoti savo automobilio, o dar vėliau švaistyti laiko jį valant? Susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime greitu jūsų šiukšlių išvežimu.

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!