FISKARO NUOMA

Fiskaro nuoma – pasirinkimas ieškantiems optimalaus krovinių pervežimo sprendimo, kadangi nebereikia sukti galvos dėl to, kaip iškrauti ir įkrauti krovinį, derinti krovėjų ir vežėjų paslaugų laiko, tad vienu šūviu iš karto nušaunami du zuikiai.

Daugiau informacijos

GARAŽŲ PERVEŽIMAS

Garažo pervežimas dažnai yra gana didelis galvos skausmas ir daug apmąstymo reikalaujantis procesas. Tačiau viskas tampa žymiai paprasčiau jeigu patikite šį reikalą profesionalams. Mūsų įmonė yra pervežusi per 300 garažų.

Daugiau informacijos
montavimas su kranu

MONTAVIMAS SU KRANU

Manipuliatoriaus (dar vadinamo fiskaru) nuoma yra puikus pasirinkimas vykdant įvairiausias užduotis, kurių metu reikia sumontuoti įvairias, sunkias statybines medžiagas į reikiamą poziciją. Manipuliatorius yra auštą tikslumo lygį turintis įrenginys.

Daugiau informacijos
kilpu montavimas

KILPŲ MONTAVIMAS

Transportuojant metalinį garažą yra būtini tvirtinimo elementai. Teikiame pjovimo, gręžimo ir kilpų montavimo paslaugas . Pakėlimo būdai yra įvairūs, nuo jų sudėtingumo ir naudojamų įrankiu bei medžiagų priklauso ir paslaugos kaina.

Daugiau informacijos
negabaritiniu kroviniu pervezimas

NEGABARITINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Vienas svarbiausių Atila.lt maršruto planavimo prioritetų – saugumas. Ypač vežant negabaritinius krovinius. Kreipdamiesi į mūsų komandą, jūs pasirenkate ne tik patikimas, bet ir saugias paslaugas.

Daugiau informacijos
Fiskaro paslaugos

FISKARO PASLAUGOS

Bendradarbiauti su mumis apsimoka! Prieš atliekant bet kurį užsakymą, mes tikriname technikos būklę. Jūs gaunate aukštos kokybės patikimą įrangą už priimtiną kainą, kurios dėka galite išspręsti visas iškilusias užduotis. Patikėkite mums savo problemas!

Daugiau informacijos
atila

PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS

Asmuo užsakantis paslaugas arba jo atstovas privalo užtikrinti sąlygas saugiai, be kliūčių privažiuoti prie pasikrovimo ir išsikrovimo vietų. Galimos kliūtys yra: pastatai, konstrukcijos, tvoros, barikados, kitos transporto priemonės, blokai, bortai, akmenys, gyvūnai, augmenija – medžiai, krūmai ir kitos kliūtys…

Daugiau informacijos

KROVINIŲ DRAUDIMAS (CMR)

Mūsų vežami kroviniai yra apdrausti. Jiems galioja VEŽĖJŲ KELIŲ TRANSPORTU IR EKSPEDITORIŲ ATSAKOMYBĖS DRAUDIMAS. Draudimo suma siekia net 120.000 €. Draudėjas – Lietuvos draudimas.

Daugiau informacijos
Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!