Mes, Atilos kraustymų komanda, didžiuojamės teikdami aukštos kokybės baldų pervežimo paslaugas. Suprantame, kad jūsų namų baldai yra ne tik brangūs, bet ir emocinės vertės daiktai, todėl mes garantuojame juos pervežti kruopščiai, atsakingai ir švariai.

Mūsų komanda yra išmokyta ir patyrusi įvairių rūšių baldų pervežime. Nuo svarbiausių baldų, tokių kaip lovos, sofos ir valgomojo stalo, iki smulkesnių detalių, tokių kaip lentynos ir kėdės – mūsų komanda atliks darbą be klaidų.

Be to, mes taip pat pasirūpinsime visa logistika, kad jums nereikėtų jaudintis. Tai apima baldų pakavimą ir išpakavimą, baldų tvarkymą naujoje vietoje ir net valymą po pervežimo.

Mūsų tikslas yra padaryti jūsų baldų pervežimo patirtį kuo mažiau paveiktą streso. Mes esame čia, kad padėtume jums persikelimo metu, todėl neabejokite ir susisiekite su mumis dabar pat, kad galėtumėte užsisakyti mūsų paslaugas. Atila kraustymai – mes pervežame jūsų baldus su meile ir rūpesčiu.

+370 643 99994

KRAUSTYMO PASLAUGŲ KAINOS

2 krovikai + mikroautobusas 50€/h

Papildomi krovikai 1 žmogus 20€/val

Pervežimai tarp miestų 0,5€/km

Kainos nurodytos be PVM

Mes, Atilos kraustymo komanda, esame išsivysčiusi ir patikima kraustymo įmonė, teikianti platų spektrą kraustymo paslaugų. Mūsų paslaugos ir ypatumai yra:

  1. Visapusiškas Kraustymas: Mes teikiame visapusišką kraustymo paslaugą, kuri apima viską, nuo daiktų supakavimo iki jų išpakavimo naujoje vietoje. Tai suteikia mums galimybę užtikrinti, kad visi jūsų daiktai būtų saugiai ir efektyviai pervežti.

  2. Profesionalus Pakavimas: Mūsų komanda yra išmokyta supakuoti įvairaus dydžio ir formos daiktus, kad jie būtų saugiai pervežti. Mes naudojame aukštos kokybės pakavimo medžiagas, kad apsaugotume jūsų daiktus nuo pažeidimų pervežimo metu.

  3. Specializuotas Pervežimas: Mes taip pat teikiame specializuotas paslaugas, tokius kaip meno kūrinių, brangių baldų ar muzikos instrumentų pervežimas. Šios paslaugos gali apimti specialų pakavimą ir transportavimą, siekiant užtikrinti saugumą.

  4. Saugus Transportavimas: Mes naudojame modernius transporto priemonių parkus, kad užtikrintume jūsų daiktų saugų ir efektyvų pervežimą. Mūsų vairuotojai yra profesionalūs ir patyrę, todėl jūsų daiktai yra saugūs mūsų rankose.

  5. Klientų Aptarnavimas: Mūsų klientų aptarnavimas yra mūsų prioritetas. Mes esame pasirengę atsakyti į bet kokią jūsų užduotą klausimą, ir mes siekiame užtikrinti, kad jūsų kraustymo patirtis būtų kuo mažiau stresinga.

Mūsų tikslas yra teikti jums aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip mes galime padėti jums su jūsų kraustymo reikalavimais.

Atila, nėra tik eilinė kraustymo įmonė. Mes turime patirties ir įrangos, leidžiančios mums spręsti sudėtingiausias problemas ir užduotis, tokius kaip didelių gabaritų daiktų pervežimas.

Didelių Gabaritų Pervežimas: Mūsų komanda yra aprūpinta aukštos kokybės technika, kuri leidžia mums pervežti didelius ir sunkius daiktus. Tai reiškia, kad mes galime perkraustyti viską – nuo garažų, pirčių, sandėliukų iki voljerų.

Specializuota Technika: Mes naudojame specializuotą techniką ir įrangą, kuri užtikrina saugų ir efektyvų didelių daiktų pervežimą. Mūsų įranga apima bortinius sunkvežimius su manipuliatoriais, dar vadinamus fiskarais, transporto priemonių priekabas ir kitą įrangą, kuri leidžia mums spręsti bet kokio dydžio ir svorio daiktų pervežimo užduotis.

Profesionalus Darbas: Mūsų komanda yra išmokyta ir patyrusi dirbant su didelių gabaritų daiktais, todėl galite būti tikri, kad jūsų daiktai bus pervežti saugiai ir efektyviai.

Mes, Atila, pasiryžę suteikti jums aukščiausios kokybės paslaugas. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte, kaip mes galime padėti jums su jūsų kraustymo reikalavimais.

dideliu gabaritu daiktu pervezimas
Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!