Teikiame profesionalias vietinių krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje, užtikriname lanksčias sąlygas ir paslaugos įvykdymą jums patogiu metu. Pasirūpinsime saugiu ir operatyviu jūsų krovinio pristatymu sutartoje vietoje.

Siūlome įvairių krovinių pervežimą, nuo statybinių medžiagų iki įvairaus tipo technikos, prekių, produktų, žaliavų ar detalių, įskaitant stiklo gaminius, medieną, metalą, anglį, betoną ir kito pobūdžio krovinius. Taip pat galime transportuoti tokius krovinius, kaip mobilieji nameliai, langai, medinės pavėsinės, kubilai ir panašiai.

Taip pat teikiame ir negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas. Kai reikalingas ypatingas pasiruošimas, leidimai ir palyda.

+370 643 99994

Pervežimai su fiskaru

Pervežimo paslaugos naudojant sunkvežimius su manipuliatoriumi dažniausiai sutinkamos statybų pramonėje, taip pat bet kurioje kitoje srityje, kurioje reikia kelti ir pernešti sunkius daiktus. Taip pat šios paslaugos gali būti naudingos kai kuriose logistinėse operacijose, pvz., kai reikia krauti arba iškrauti sunkvežimius, traukinius arba laivus.

Sunkvežimiai su manipuliatoriumi turi hidraulinį kraną arba manipuliatorių, kuris gali būti naudojamas kelti ir pernešti sunkias prekes. Manipuliatorius gali būti valdomas nuotoliniu būdu arba iš valdymo bloko.

Pervežimai su mikroautobusu

Mikroautobusai gali būti naudojami įvairiems krovinių pervežimo uždaviniams, ypač kai reikia pervežti mažesnius kiekius prekių arba kai reikia pristatyti prekes į sunkiau pasiekiamas vietas, kur didesni transporto priemonės negali patekti. Štai keletas situacijų, kur mikroautobusas gali būti naudingas:

  1. Kroviniams ir daiktams pervežti
  2. Perkraustyti biurą ar butą
  3. Išvežti nereikalingus daiktus arba šiukšles
mikroautobusas su buda ir liftu

Utilizavimas

Nereikalingų daiktų išvežimo paslaugos yra skirtos padėti žmonėms atsikratyti didelių, sunkiai tvarkomų ar nereikalingų daiktų. Šios paslaugos gali būti ypač naudingos, kai reikia atsikratyti didelių baldų, elektros prietaisų, statybos atliekų, senų automobilių, medienos ir kitų didelių ar sunkiai šalinamų daiktų.

Nereikalingų daiktų išvežimo paslaugos gali apimti:

  1. Baldų išvežimas: Tai gali apimti senus, sugedusius ar nereikalingus baldus, tokius kaip sofos, lovos, stalai ir kėdės.

  2. Elektronikos išvežimas: Tai gali būti seni ar sugedę televizoriai, kompiuteriai, spausdintuvai, šaldytuvai, skalbimo mašinos ir kiti dideli elektros prietaisai.

  3. Statybinių atliekų išvežimas: Tai gali apimti statybos ir remonto atliekas, tokius kaip plytos, mediena, metalas, stiklas, plastmasė ir kt.

  4. Automobilių ir transporto priemonių išvežimas: Tai gali būti seni, sugedę ar nereikalingi automobiliai, motociklai, traktoriai, kateri ir kt.

Šios paslaugos apima ne tik daiktų išvežimą, bet ir jų tinkamą šalinimą arba perdirbimą, atsižvelgiant į vietos atliekų tvarkymo taisykles ir reglamentus.

Nesate tikri ar galima transportuoti jums reikiamą krovinį? Susisiekite su mumis ir pakonsultuosime jus krovinių gabenimo klausimais.

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!