Visų gabaritų daiktų pervežimas yra logistinė paslauga, kuriai gali prireikti įvairių transporto priemonių ir specializuotų įgūdžių, kad būtų užtikrintas saugus ir efektyvus didelių, sunkių ar neįprastų formų daiktų transportavimas. Štai keletas daiktų, kuriuos galima pervežti visų gabaritų daiktų pervežimo paslaugomis:

 1. Statybinė įranga: Tai gali apimti viską, nuo ekskavatorių ir kranų iki didelių statybinių medžiagų, tokių kaip plytos, plytelių palečių ar betono blokų.

 2. Baldai ir didelės buitinės prekės: Tai gali būti lovos, sofų, spintų, šaldytuvų, skalbimo mašinų ir kitų didelių baldų ir buities prekių pervežimas.

 3. Automobiliai ir kitos transporto priemonės: Tai gali apimti naujų, senų ar sugedusių automobilių, motociklų, valčių, jachtų, traktorių ir kitų transporto priemonių pervežimą.

 4. Specializuoti kroviniai: Tai gali būti labai dideli, sunkūs ar neįprastai formuoti daiktai, tokių kaip vėjo jėgainių dalys, tiltų konstrukcijos, reaktoriai ir kt.

+370 643 99994

Mikroautobusai yra labai universalūs ir gali būti naudojami įvairių rūšių daiktų pervežimui. Štai keletas pavyzdžių, kokio tipo daiktai dažnai būna pervežami mikroautobusais:

 1. Mažesni baldai ir buities prekės: Tai gali apimti mažesnius baldus, tokius kaip kėdės, stalai, lovos, mažesnės spintos, taip pat buitinės technikos prietaisus, tokius kaip televizoriai, kompiuteriai, mažesni šaldytuvai ir skalbimo mašinos.

 2. Statybinės medžiagos: Tai gali būti plytos, cemento maišai, medienos lentos, plytelės, ir kitos statybinės medžiagos, kurios telpa į mikroautobuso dydžio transporto priemonę.

 3. Kraustymo dėžės ir asmeniniai daiktai: Tai yra labai paplitęs scenarijus, kai žmonės persikelia į kitą namą ar biurą. Mikroautobusai yra patogūs dėl jų talpos ir lankstumo.

 4. Prekės ir mažmeninės prekės: Daugybė prekybos įmonių naudoja mikroautobusus prekių pristatymui į parduotuves ar tiesiogiai klientams.

 5. Specializuoti daiktai: Priklausomai nuo mikroautobuso konfigūracijos, jie gali būti naudojami ir specializuotiems daiktams pervežti, tokiems kaip muzikos instrumentai, sporto įranga, parodų eksponatai ir t.t.

 6. Gyvūnai: Kai kurie mikroautobusai gali būti pritaikyti gyvūnų pervežimui, tokiems kaip šunys ar kiti mažesni gyvūnai.

Atkreipkite dėmesį, kad ne visi daiktai gali būti pervežami mikroautobusais dėl apribojimų dėl svorio, dydžio ar saugumo. Be to, kai kurie daiktai gali reikalauti specialių sąlygų, pavyzdžiui, temperatūros kontrolės ar vibracijos mažinimo.

Atviromis platformomis transportuojame gabaritinius ir didžiagabaričius (negabaritinius), sunkiasvorius, nestandartinių dydžių krovinius:

 • Garažus,
 • Namukus,
 • Pirtis,
 • Kioskus,
 • Pramonės įrengimus
 • Gelžbetonio gaminius
 • Metalo konstrukcijas
 • Statybinius vagonėlius
dideliu daiktu pervezimas
Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

  Siųskite užklausą ir mes susisieksime!