MANIPULIATORIAUS (DAR VADINAMO FISKARU) NUOMA YRA PUIKUS PASIRINKIMAS. VYKDANT ĮVAIRIAUSIAS UŽDUOTIS, KURIŲ METU REIKIA IŠ TAŠKO A Į TAŠKĄ B PERVEŽTI KOKĮ NORS KROVINĮ. PASLAUGOS METU NE TIK PERVEŽAMAS KROVINYS, BET IR PASIRŪPINAMA JO PAKROVIMU BEI IŠKROVIMU. KAS DAŽNU ATVEJU YRA NE KĄ MAŽESNIS RŪPESTIS KAIP IR PATS PERVEŽIMAS. YPAČ KALBANT APIE DIDELIŲ MATMENŲ DAIKTUS.

Manipuliatoriaus nuoma nemažai žmonių ir įmonių padėjo išvengti ilgai trunkančių galvosūkių, kaip pervežti didelius ir sunkius akmenis, betonines trinkeles, gipso kartono plokštes ar bet kokį kitą į įprastą automobilį netelpantį ir sunkiai pakeliamą daiktą.

Nemažai žmonių manipuliatorių nuomojasi statybų metu, mat statybinių medžiagų pardavėjai ne visada turi galimybę pristatyti kai kurias įsigytas medžiagas. O jei perkama naudota medžiaga ar jų likučiai iš privataus asmens, kito patogaus būdo atsivežti dažnai netgi ir nėra.

Manipuliatoriaus nuoma

Samdyti manipuliatorių gali būti ir pigiau nei kokiu kitu būdu galvoti kaip atsivežti, nes nebetenka ieškoti krovikų, toks pervežimo ir pakrovimo bei iškrovimo būdas užtrunka kur kas mažiau laiko. O laikas, kaip žinia, irgi pinigai.

Verta žinoti tai, jog manipuliatoriumi atliekami darbai vyksta labai sparčiai ir dažnu atveju kur kas saugiau bei kokybiškiau nei kraunant rankomis ar kita papildoma įranga. Taigi, patikėti visus darbus manipuliatoriaus valdytojui yra kur kas naudingiau visais aspektais.

manipuliatoriaus nuoma

Nepaisant visų privalumų, manipuliatoriai tinka ne visada. Manipuliatoriaus nuoma vargu ar vertinga transportuojant tvarkingai ant euro padėklų sukrautus didelius kiekius siuntų, kurias patogiai gali pakrauti ir iškrauti autokrautuvai (ypač jei pradiniame ir galutiniame taške yra patogus privažiavimas jam). Tokiu atveju tiesiog praktiškiau samdyti didesnės ar tiksliai atitinkančios talpos krovininį transportą. Be to, manipuliatoriai nėra pritaikyti ir kai kurių krovinių vežimui, pavyzdžiui, grūdų, skystos produkcijos, greit gendančių gaminių ir panašiai. Tad įvertinkite kiekvieną kartą ką vešite ir pagal tai išsirinkite geriausiai Jums tinkančią transporto priemonę pervežimui. Kartais tikrai verta rinktis manipuliatoriaus nuomą, o kartais verta ieškoti alternatyvų. Manipuliatoriaus nuoma yra geriausias pasiūlymas jums!

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!