Garažų pervežimas Vilniuje

Transportuojame metalinius garažus
IŠMATAVIMAI:

 • PLOTIS IKI 4M
 • ILGIS IKI 6M
 • AUKŠTIS IKI 3M
 • SVORIS IKI 2T

Esant poreikiui už atskirą kainą sumontuojame
tvirtinimo elementus.
Gauname reikalingus leidimus, esant reikalui
suteikiame palydą.

Turite papildomų klausimų ar norite užsisakyti mūsų paslaugas?

+370 643 99994

garažų pervežimas

garazu pervezimo kainos

GARAŽŲ PERVEŽIMO KAINA

 • Pasikrovimas 50€ + PVM
 • Pervežimas 4€ + PVM už 1km
 • Išsikrovimas 50€ + PVM
 • Palyda 40€ + PVM per valandą
 • Leidimų kaina priklauso nuo maršruto
 • Stogo skardos pjovimas 25€ + PVM
 • Tvirtinimo kablių montavimas nuo 50€ + PVM
 • Minimali garažo pervežimo kaina 150€ + PVM
+370 643 99994

Garažų pervežimas Vilniuje

Metalinių garažų pervežimo procesas yra sudėtingas ir reikalauja kruopštaus planavimo bei specializuotų įgūdžių. Čia yra detalus aprašymas, kaip vyksta metalinių garažų pervežimo procesas:

1. Planavimas ir Paruošimas

Prieš pradedant pervežimą, būtina atlikti išsamų planavimą. Tai apima maršruto, laiko ir išlaidų planavimą. Taip pat būtina atsižvelgti į garažo dydį, svorį, formą ir kitus veiksnius, kurie gali turėti įtakos pervežimui.

2. Garažo Ištuštinimas

Visų pirma, turinys yra iškraunamas iš garažo. Tai apima visų daiktų, įskaitant įrankius, automobilius, detales ir kitus objektus, pašalinimą.

3. Garažo Atlaisvinimas

Garažas turi būti atjungtas nuo visų ryšių, pavyzdžiui, elektros ar vandens, ir atjungtas nuo bet kokios bazės ar pamatų, jei tokių yra.

4. Pakėlimas ir Įkrovimas

Garažas yra pakeliamas naudojant specialią įrangą, tokia kaip kranas ar krautuvas, ir įkraunamas į pervežimo priemonę. Šis etapas yra ypač svarbus, nes reikalauja ypatingos priežiūros, kad būtų išvengta garažo pažeidimo.

5. Pervežimas

Pervežimo etapas reikalauja atidumo ir saugumo. Pervežimo priemonė turi laikytis visų kelių eismo taisyklių ir reikalavimų, o garažas turi būti saugiai pritvirtintas pervežimo metu.

6. Iškrovimas ir Perkėlimas

Atvykus į galutinę vietą, garažas yra nuimamas iš pervežimo priemonės ir perkeltas į numatytą vietą. Tai daroma naudojant specialią įrangą ir atidžiai stebint, kad būtų išvengta sugadinimų.

7. Garažo Įrengimas

Galiausiai, garažas yra vėl prisijungiamas prie reikalingų ryšių ir paruošiamas naudoti. Tai apima durų, langų ir kitų komponentų įrengimą, taip pat bet kokio garažo turinio, kuris buvo iškrautas, grąžinimą.

Visas šis procesas yra sudėtingas ir reikalauja patirties, kruopštumo ir saugumo. Būtent todėl svarbu rinktis patyrusią ir gerai įvertintą pervežimo įmonę, kuri galėtų užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas.

 

Šiandieną garažai rado savo vieta statybų aikštelėse. Mūsų draugais statybininkai suprato, kad garažas kainuoja pigiau, o atlieką tą pačią funkciją kaip ir konteineris arba sandėliukas.

Garažų pervežimas jų standartai: Smolensko (3.20×5.40m), Kibirkšties (3x5m, 3x6m), Kaliningrado (3.40×5.50m), Leningrado (2.85×5.60m), Klaipėdos (3.40×5.60m).

Garažo turinio perkraustymas

Mūsų įmonės paslaugos visapusiškai atitinka jūsų metalinio garažo pervežimo poreikius, o mūsų patirtis ir profesionalizmas užtikrins sklandų procesą. Mes teikiame visą spektrą paslaugų, kurios apima:

1. Garažo Iškrovimas

Prieš pervežimą mes padedame jums ištuštinti garažą. Mūsų komanda atidžiai iškraus visą turinį, kad būtų sumažintas garažo svoris ir užtikrintas saugesnis pervežimas.

2. Garažo Turinio Sutvarkymas ir Utilizavimas

Jei garažo turinys yra nereikalingas arba yra šiukšlės, mūsų komanda gali tai sutvarkyti. Mes rūpinamės visu tvarkymu ir atliekų utilizavimu, naudojant ekologiškai tvarią metodiką, kad būtų sumažintas poveikis aplinkai.

3. Vertingų Daiktų Pervežimas

Jei garažo turinys yra vertingi daiktai, kuriuos reikia pervežti, mūsų komanda užtikrins, kad jie būtų saugiai ir efektyviai pervežti. Mes atidžiai pakrauname ir iškrauname jūsų vertingus daiktus, kad jie būtų nepažeisti ir tinkamai surūšiuoti pervežimo metu.

4. Pervežimas į Naująją Vietą ir Iškrovimas

Mūsų komanda atliks garažo pervežimą, o po to atidžiai iškraus ir sudės visus daiktus į naująją vietą. Mes siekiame užtikrinti, kad visi jūsų daiktai būtų grąžinti taip, kaip ir buvo, kad jūsų naujasis garažas būtų paruoštas naudoti be jokio papildomo jūsų darbo .

Mūsų paslaugos yra skirtos jums suteikti ramybę ir užtikrinti, kad jūsų garažo pervežimas vyktų sklandžiai ir be streso. Mus pasirinkę, galite tikėtis aukščiausio profesionalumo, patikimumo ir klientų aptarnavimo.

+370 643 99994

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

  Siųskite užklausą ir mes susisieksime!