Savaime suprantama, jog atliekant įvarius statybų ar remonto susikaupia didelis kiekis nereikalingų, nebeveikiančių ar jau nebenaudojamų daiktų ir baldų. Kyla klausimas, kur dėti tokius daiktus, kurių negalima išmesti į komunalinių atliekų konteinerius dėl jų dydžio ar tipo, ir kurių panaudoti ar perdribti nebeįmanoma dėl jų esančios būklės?

Atsakymas paprastas, visus nereikalingus, o galbūt itin didelių gabaritų daiktus reikėtų utilizuoti ir atitinkamai sunaikinti.

8 6535 6535

Šiukšlių išvežimas

Siūlome utilizavimo paslaugas įvairaus tipo bei dydžio daiktams bei atliekoms. Esant reikalui, išvešime bet kokius, senus, sulūžusius ir nebenaudojami baldus, tokius kaip spintos, virtuviniai baldai, stalviršiai, miegamojo baldai, čiužiniai, lovos rėmai, spintelės, lentynos, kėdės, foteliai, sofos ir panašiai.

Taip pat, galime išvežti ir utilizuoti bet kokios rūšies bei dydžio buitine techniką, kuri galbūt neveikia, yra sulūžusi ar nesaugi naudojimui, įskaitant šaldytuvus, šaldiklius, virykles, mikrobangų krosneles, skalbimo bei džiovinimo mašinas ir kitą panašią buitinę techniką. Užtikrinsime ne tik sklandų tokių daiktų surinkimą bei išvežimą, tačiau ir pasirūpinsime, kad tokio pobūdžio daiktai būtų išvežti į tam skirtas ir specializuotas utilizavimo aikšteles.

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!