UŽKLAUSA

  Montavimas su manipuliatoriumi

  Montavimas su manipuliatoriumi - fiskaro nuoma

  • STIKLO PAKETUS
  • PERDANGOS PLOKŠTES
  • REKLAMINIUS STENDUS
  • SIJAS
  Susisiekiti galite telefonu 8 6535 6535
  Montavimas su manipuliatoriumi

  Atila.lt – montavimas su manipuliatoriumi

  Manipuliatoriaus (dar vadinamo fiskaru) nuoma yra puikus pasirinkimas vykdant įvairiausias užduotis, kurių metu reikia iš taško A į tašką B pervežti kokį nors krovinį. Paslaugos metu ne tik pervežamas krovinys, bet ir pasirūpinama jo pakrovimu bei iškrovimu, kas dažnu atveju yra ne ką mažesnis rūpestis kaip ir pats pervežimas. Ypač kalbant apie didelių matmenų daiktus.

  Manipuliatoriaus nuoma nemažai žmonių ir įmonių padėjo išvengti ilgai trunkančių galvosūkių, kaip pervežti didelius ir sunkius akmenis, betonines trinkeles, gipso kartono plokštes ar bet kokį kitą į įprastą automobilį netelpantį ir sunkiai pakeliamą daiktą.

  Nemažai žmonių manipuliatorių nuomojasi statybų metu, mat statybinių medžiagų pardavėjai ne visada turi galimybę pristatyti kai kurias įsigytas medžiagas, o jei perkama naudota medžiaga ar jų likučiai iš privataus asmens, kito patogaus būdo atsivežti dažnai netgi ir nėra.

  Samdyti manipuliatorių gali būti ir pigiau nei kokiu kitu būdu galvoti kaip atsivežti, nes nebetenka ieškoti krovikų, toks pervežimo ir pakrovimo bei iškrovimo būdas užtrunka kur kas mažiau laiko, o laikas, kaip žinia, irgi pinigai.

  Verta žinoti tai, jog manipuliatoriumi atliekami darbai vyksta labai sparčiai ir dažnu atveju kur kas saugiau bei kokybiškiau nei kraunant rankomis ar kita papildoma įranga. Taigi, patikėti visus darbus manipuliatoriaus valdytojui yra kur kas naudingiau visais aspektais. Montavimas su manipuliatoriumi.

  Nepaisant visų privalumų, manipuliatoriai tinka ne visada. Manipuliatoriaus nuoma vargu ar vertinga transportuojant tvarkingai ant euro padėklų sukrautus didelius kiekius siuntų, kurias patogiai gali pakrauti ir iškrauti autokrautuvai (ypač jei pradiniame ir galutiniame taške yra patogus privažiavimas jam). Tokiu atveju tiesiog praktiškiau samdyti didesnės ar tiksliai atitinkančios talpos krovininį transportą. Be to, manipuliatoriai nėra pritaikyti ir kai kurių krovinių vežimui, pavyzdžiui, grūdų, skystos produkcijos, greit gendančių gaminių ir panašiai. Tad įvertinkite kiekvieną kartą ką vešite ir pagal tai išsirinkite geriausiai Jums tinkančią transporto priemonę pervežimui

  IVECO 180E23 + HIAB 160

  Manipuliatoriaus strelės ilgis 8,4m.
  Krano keliamoji galia:


  Platformos ilgis 6m, plotis: 2,45m.
  Sunkvežimio keliamoji galia 8t.
  Ratų formulė 4×2.
  Bortų aukštis 0,3m.

  KAINA

  Manipuliatoriaus nuoma:

  Krovimo ir montavimo darbų
  valandos kaina 42€.

  Krovinio gabenimo kaina: 2,5€/km.

  Minimali Fiskaro paslaugos užsakymo kaina 95€.

  Mokesčiai įskaičiuoti.

  SCANIA R340 + HMF 1820

  Manipuliatoriaus strelės ilgis 15m.
  Krano keliamoji galia:

  Platformos ilgis 6,5m, plotis: 2,45m.
  Sunkvežimio keliamoji galia 10t.
  Ratų formulė 4×2.
  Bortų aukštis 0,8m.

  KAINA

  Manipuliatoriaus nuoma:

  Krovimo ir montavimo darbų
  valandos kaina 46€.

  Krovinio gabenimo kaina: 2,5€/km.

  Minimali Fiskaro paslaugos užsakymo kaina 100€.

  Mokesčiai įskaičiuoti.

   

  Turite klausimų? Susisiekite!

  Mes pasiruošę atsakyti

  Kontaktai
  Mūsų draugai

  unohub

  Call Now ButtonSKAMBINTI