Fiskaro nuoma

Krovinių pakrovimas yra ne tik didelis galvos skausmas pervežant sunkius krovinius, bet ir bene daugiausiai laiko atimantis procesas. Ypač jei atstumas tarp pakrovimo ir iškrovimo vietų nėra labai didelis. Džiugu, jei pakrovimo ir iškrovimo vietose yra speciali įranga pagreitinanti šį procesą, tačiau jei gavėjas yra smulki įmonė ar privatus asmuo, dažnai iškrovimo klausimas turi būti gerai apgalvojamas iš anksto arba užtrunka marias laiko. Ką gi daryti?

Mūsų siūlymas yra fiskaras – manipuliatorius, kuris leidžia patogiai ir greitai tiek pakrauti, tiek iškrauti krovinį. Be viso to, jis keliauja kartu su kroviniu, nes yra transporto priemonės dalis, tad visada būsite tikri, jog iškrovimas nekels rūpesčių.

fiskaras

Fiskaras

Fiskaras atvykęs į Jūsų kiemą galės lengvai iškrauti įvairiausių tipų krovinius. Tad nėra jokios būtinybės, kad pervežimo metu krovinys būtų sukrautas būtent ant tam tikro dydžio padėklų. Ar kaip kitaip supakuotas, taip iškeliant jo kainą vien dėl to, jog nėra kitokios įrangos iškrovimui. Dažnai susiduriama su bėda, jog prekės pristatomos ant palečių, euro padėklų, kurių iškrovimui būtinas keltuvas. Tačiau nenumatyta, jog, pavyzdžiui, atvykus į individualaus namo kiemą nebus patogaus privažiavimo ar rampos, tad krautuvu pasiimti padėklo net nepavyksta dėl techninių kliūčių. Tuo tarpu fiskaras, pritaikius kėlimo įrenginį, gali kelti labai įvairiai supakuotus krovinius ar netgi palaidus. Pavyzdžiui, žvyrą, anglis ar netgi ilgas lentas, medienos ir kitus lakštus.

Įvertindami krovinio pervežimo kainą, laiką ir kitus duomenis nepamirškite įvertinti ir savo galimybių krovinį įkrauti ir iškrauti. Dažnai nepastebima, jog prekės gavėjas pats turės išsikrauti. Jei pervežamas krovinys iš Jūsų taško A į tašką B, pakrovimu ir iškrovimu teks rūpintis Jums, tad kartais verta paieškoti ir alternatyvų. Kurios galbūt iš pirmo žvilgsnio neatrodys pigesnės ar parankesnės, tačiau galutiniame rezultate bus kur kas naudingesnės ir optimalesnės. Fiskaras yra puikus pasirinkimas!

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Fiskaras, siųskite užklausą ir mes susisieksime!