Atila.lt – fiskaro paslaugos

Laikai, kai transporto priemonės paieška, norint persikelti į kitą gyvenamąją vietą ar  pervežti krovinį, tapdavo sunkiu išbandymu – praėjo. Dabar tai padaryti lengviau nei bet kada ir dažnai tokia paslauga užtrunka tik kelias valandas.

Vienas iš Atila.lt pasiūlymų, kurį galite užsisakyti įvairių rūšių krovinių pristatymui – pervežimas manipuliatoriumi – fiskaru. Ši transporto priemonė aprūpinta atitinkama technika: pakėlimo strėle ir korpusu – fiksatoriumi. Tankiai užstatyta Lietuvos sostinė neleidžia į objektą suvežti daug statybinės įrangos. Todėl, jei jums reikia ir sunkvežimio, ir krano vienu metu, optimaliausias sprendimas būtų naudoti automanipuliatorių, kurio dėka darbo procesas supaprastinamas. Fiskaro paslaugos visoje Lietuvoje

Kodėl rekomenduojame krovinių gabenimą manipuliatoriu – fiskaru?

  • Ekonomiška

Šios transporto priemonės pagalba galima atlikti ne tik gabaritinių konstrukcijų transportavimą, bet ir krovos bei iškrovos darbus. Strėlės pagalba mašina atlieka kėlimo krano funkciją. Fiskaro paslaugos Tai reiškia, kad jums nereikės papildomai nuomotis krautuvo ar krano, vietoj keleto krovėjų dalyvauja tik pora žmonių, vadinasi mažėja sąnaudos technikos prastovai, kurui, darbininkų užmokesčiui, o tas palankiai įtakoja paslaugos kainą.

  • Universalu

Priešingai nei įprasti kranai, fiskarai yra kompaktiški bei pasižymintys palyginti nedideliais matmenis. Šių savybių dėka jie labiau manevringi ir patogesni eksploatuoti. Manipuliatoriai – fiskarai gali būti panaudojami tiek miestų kiemuose, tiek statybų aikštelėse ar kituose objektuose. Fiskaro paslaugos visoje Lietuvoje.

Kokias garantijas gaunate?

Vienas svarbiausių Atila.lt maršruto planavimo prioritetų – saugumas.

Kreipdamiesi į mūsų komandą, jūs pasirenkate ne tik patikimas, bet ir saugias paslaugas. Bet kokiu atveju, ar tai būtų pervežimo, ar krovos darbai – pagrindinis dėmesys skiriamas krovinio vientisumo išsaugojimui ir žmonių, kurie netiesiogiai susiję su transportavimo, krovimo, iškrovimo paslaugomis, saugumui. Atila.lt manipuliatoriai – fiskarai aprūpinti funkcionaliais tvirtinimais, kurie suteikia puikią galimybę transportuoti prekes Vilniuje ir jo apskrityje. Pasirinkdami mus, būsite tikri, kad bet kokie kroviniai, įskaitant trapius, tame tarpe stiklo gaminius, bus pristatyti saugiai ir be pažeidimų. Fiskaro paslaugos – greitai, patikimai ir kokybiškai! Iš anksto išnagrinėjame kelionės maršrutą, numatome galimas papildomas kliūtis: tiltus, tunelius, viadukus bei kitas sunkiai pravažiuojamas vietas. Jūsų užduotis yra kuo tiksliau paaiškinti situaciją ir mūsų patyrę darbuotojai parinks techniką, kuri tinkamiausia jūsų kroviniams pervežti. Transportavimo metu atsižvelgiama į individualius krovinio parametrus, transporto priemonės talpą, strėlės aukštį. Galime pasiūlyti sprendimus gabenant nestandartinius krovinius, kurie pasižymi:

  • Dideliais gabaritais: ilgis 7m, plotis 2,45m, aukštis 2,5m;
  • Dideliu svoriu: tačiau bendras svoris neturi viršyti 10t;
  • Specialiu tvirtinimu ir t.t.

Šiandien manipuliatoriai – fiskarai vis dažniau nuomojami tiek pramoniniame sektoriuje, tiek ir asmeniniams poreikiams fiskaro paslaugos – tai didelė pagalba, išsiskirianti patogumu bei prieinama kaina, tiek mažaaukštėje statyboje, tiek transportuojant krovinius. Mūsų įmonėje paslaugos, teikiamos kartu su ilgametę patirtį turinčiais aukščiausios kvalifikacijos vairuotojais.

Jūs galite nedvejodami susisiekti su mūsų specialistais, jei norite transportuoti įvairiausios paskirties įrangą bei krovinius: statybines medžiagas, medieną, stakles, baldus, reklaminius skydus, buitinę techniką, cisternas, pirtis, stiklą ir kt.

fiskaro paslaugos

Bendradarbiauti su mumis apsimoka! Prieš atliekant bet kurį užsakymą, mes tikriname technikos būklę. Jūs gaunate aukštos kokybės patikimą įrangą už priimtiną kainą, kurios dėka galite išspręsti visas iškilusias užduotis.

Fiskaro paslaugos

Ar turite klausimų? Gauti profesionalią konsultaciją arba palikti užklausą dėl fiskaro nuomos jūs galite pas mūsų operatorius skambindami telefonu arba elektroniniu paštu. Mes individualiai peržiūrime visas paraiškas ir atsižvelgdami į klientų pageidavimus kuo tiksliau vykdome jų reikalavimus. Dirbame tiek su įmonėmis, tiek su individualiais asmenimis, išrašome sąskaitas, pasirašome sutartis.

Geriausia padėka – geros užsakovų rekomendacijos, dėl kurių į mus kreipiasi vis daugiau naujų klientų.

Siųskite užklausą ir mes pateiksime kainos pasiūlymą!

    Siųskite užklausą ir mes susisieksime!